Social Media Manager – Rugalmas munkaidőben

Social Media Manager rugalmas munkaidőben

Rugalmas munkaidőbe keresünk Social Media menedzsment területén jártas Freelancert. Az óraszám az aktuális projektek számától függ. Ha megfelel neked a rugalmas, otthonról is végezhető munkavégzés, és szeretnéd különféle izgalmas projektekkel bővíteni a portfóliód, akkor csatlakozz hozzánk!

Te vagy az ideális jelölt ha:

  • Kezeltél már social media (leginkább Facebook és Instagram) felületeket,
  • Van tapasztalatod social media stratégia megalkotásában,
  • Van szövegírói tapasztalatod,
  • Képben vagy a legújabb trendekkel,
  • Alapos, precíz munkavégzés jellemez.

Előny, ha:

  • A Facebook Ads Manager ismerete, napi szintű használatában való jártasság
  • LinkedIn oldalak kezelésében szerzett tapasztalat
  • Ügynökségi tapasztalat.

Ha csatlakozol hozzánk, ezek lesznek a feladataid:

  • Social media stratégiák kidolgozása
  • Ügyfelek social media platformjainak a kezelése
  • Digitális contentek tervezése és posztolása
  • Kreatív brief készítése a grafikusnak
  • Adatok elemzése, riportálása
  • Social media trendek követése, lehetőségek folyamatos beépítése az ügyféljavaslatokba

Az elküldöm gomb után egy fontos emailt kapsz, feltétlen nézd meg!

Bezárás