JUNIOR VAGY SENIOR SEO ÉS CONTENT MARKETING SZAKÉRTŐ

Lépjünk tovább együtt!

Ha már van tapasztalatod az online marketing világában, és szeretnél egy izgalmas szakterületben, a keresőoptimalizálásban, és az ezzel szoros kapcsolatban álló content marketingben elmélyülni, akkor csatlakozz hozzánk!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van 1-2 év tapasztalatod SEO, webanalitika vagy content marketing területen,
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod,
  • Kompromisszummentesen törekszel jobb és jobb eredmények elérésére,
  • Rendszerezetten és önállóan tudsz dolgozni,
  • Nem ijedsz meg az új kihívásoktól,
  • Legyen belső igényed a folyamatos fejlődésre,

Előny, ha

  • Van ügynökségi tapasztalatod
  • Rendelkezel valamilyen szintű technológiai (programozói) ismerettel. Ha nem, akkor majd ragad rád!

Kik vagyunk mi:

  • Digitális marketing ügynökség vagyunk, amelyik kifejezetten nagy hangsúlyt helyez a minőségre,
  • Hazai és multi vállalkozások mellett külföldi ügyfeleknek is dolgozunk – ezért is fontos az angol nyelvtudás!
  • Nálunk tényleg minden nap rengeteg újdonságot tanulhatsz, izgalmas, változatos a munka,
  • Még senki nem panaszkodott arra, hogy nem tudott szakmailag sokat fejlődni, 🙂
  • Lelkes csapat, szeretjük, amit csinálunk,
  • Családias légkör, szimpatikus emberek,
  • Központi, jól megközelíthető munkahely.

Ha csatlakozol hozzánk, ezek lesznek a feladataid:

  • Közepes és nagy websiteok keresőoptimalizálása,
  • A cégen belüli SEO infrastruktúra (saját tartalmi weboldalak, SEO szoftverek, eljárások stb.) fejlesztése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, riportolás,
  • A SEO módszertanunk fejlesztése, új best practice-k keresése.

Amit ehhez biztosítunk:

  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás,
  • Önálló feladatok, projektek, önálló döntési jogkörrel,
  • Az iparágnak és a tudásodnak megfelelő, motiváló fizetés,
  • Nem csak egy fogaskerék leszel a nagy gépezetben, hanem tényleges ráhatásod lesz mindenre, a folyamatoktól a munkakörnyezet kialakításáig.

Kis ízelítő projektjeinkből, feladatokból;

ezekbe természetesen tudásszintednek megfelelően fogsz tudni beszállni:

  • YT kampány egy nemzetközi brand részére 4 nyelven és országban
  • Webanalitikai stratégia kialakítása egy 5 weboldallal rendelkező, több milliárd forgalmú cégcsoport számára
  • Landing oldal konverzióoptimalizálás, majd visszamérés Google Optimize segítségével
  • Weboldal készítése és online marketing kampány dubaji ügyfelek számára
  • Keresőoptimalizálás nemzetközi brand számára, több nyelven
  • Riportkészítés Data Studioval

Amint látod, a feladatok és lehetőségek igen széles spektrumon mozognak, amelyekbe tudásszintednek, és szakmai fejlődési elképzeléseidnek megfelelően tudsz részt venni. Ne ijedj meg, nem várjuk el, hogy a SEO-tól a Tag Manageren keresztül a PPC-ig minden területen profi legyél – tudjuk, hogy ez ma már nem lehetséges. Viszont fontosnak tartjuk, hogy egy-két szakterület ismerete mellett legyen rálátásod az egyes online marketing eszközök közötti összefüggésekre.

És végül a lényeg: Szeretnénk, hogy legyen már némi tapasztalatod a téren, de ami igazán fontos az az, hogy akarj tanulni, fejlődni. Ha az elszántság megvan, akkor te vagy a mi emberünk!